Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows10-et most mennyire...

A Windows10-et most mennyire érdemes telepíteni vagy még várjak-e vele? A lehető legjobb válaszokat kérem.

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Két gépre frissítettem Win7-ről, négyen pedig tiszta telepítéssel tettem fel. Ami tisztán ment fel teljes format után, az gyönyörűen működik, nincs vele semmi probléma. Tényleg. Maximum abba tudok belekötni, ami egyes extra funkciókat, valamint kinézetet illeti. Átlagos felhasználásra hibátlan.


Viszont most már hivatalos, hogy 10-én érkezik a Threshold 2, azt már várd meg.

2015. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát... nálam a Start menü néha késett, az Avast! ki is nyírta...


Az értesítési területen olyan fájlok maradtak, amik már törölt programokhoz tartoztak.


A frissítések néha húzták a netet, és a gépet.


Tulajdonképp egy olyan víruskereső sem működött rajt nekem normálisan, amik ezelőtt még beváltak (Avast, Avira, AVG, Panda).


Mindent a Gépházba akartak nyomorítani.


Az új külső sem fogott meg.


Az első frissítése pár felhasználónál ki is nyírta.


Gondok voltak a driverek installálásánál.

2015. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először ellenőrizd, hogy összes hardver támogatja-e a win10-et, nehogy kompatibilitási problémák merüljenek fel (például nekem a hálózati kártya miatt rakhattam vissza a 7-et). De összességében kifogástalan.
2015. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett hardver probléma egyik driver sem,viszont azt veszem észre egy ideje húzza rendesen a netem,nem tudom érdemes e vissza álni vagy várni vele?
2015. nov. 2. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapértelmezettként megosztja az update-et, "seedeli". Ki kell kapcsolni. (hogyan érkezzenek a frissítések)
2015. nov. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" Tulajdonképp egy olyan víruskereső sem működött rajt nekem normálisan, amik ezelőtt még beváltak (Avast, Avira, AVG, Panda). "


-ezen nem kell csodálkozni,hisz a win 10 - nek van saját vírusírtója gyárilag beépítve,kettő vírus progit meg sosem teszünk egy gépre ,ugyi....

2015. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 válasz:a seedet hol kell kikapcsolni?
2015. nov. 3. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Update->haladó beállítások. [link] Update history alatt. Magyarul nem tudom hogy van pontosan, de valami olyasmi, hogy "miként érkezzenek a frissítések". Aztán azon belül ki kell kapcsolni.
2015. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet.
2015. nov. 3. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

A Windows Defender kikapcsol, amint más vírusirtót telepítesz. Még csak megnyitni sem fogod tudni, úgy, ahogy 8.1 esetében is.


Másféle gondokba ütköztem.

2015. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!