Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MS Office-> Word shockwave...

MS Office-> Word shockwave flash object HIBA?!

Figyelt kérdés

Videót szeretnék beágyazni word dokumentumban. Már a 3. officet raktam fel a gépre és nekem a vezérlők beillesztésénél nincsen meg a shockwave flash object.

Másik gépen probáltam ott megvan és sikerült is megcsinálni, de a saját gépemben természetesen nem tudta videóként kezelni.


KÉRDÉS: hogyan tudom letölteni vagy hozzá adni az officehoz.

Miért nincsen egyelátalán meg nekem? Nincs is köze az officehoz hanem vmi külső cucc?


Google csak azt mutatja hogyan kell használni és megcsinálni a videót, ami megy...


Köszi előre is!



#Word #Office #shockwave flash object
2015. nov. 3. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

töltsd le és telepítsd!

[link]


[link]

2015. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már csináltam korábban és most ismételten, de semmi. Közben a gép újra volt indítva, ahogy most is... egyszerűen nincsen a listában meg ez a cucc, köszi azéert!
2015. nov. 3. 18:27
 3/6 CspCsj ***** válasza:

[link]

[link]

vagy

[link] (és mentés Word formátumban)

2015. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A libreoffice-t feltettem, ebben nem tudom, hogy kell videót betenni, de ettől sem lett https meg az MS officeban a flash object. de köszi!
2015. nov. 3. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Másik két gépen gond nélkül megy a már megcsinált beágyazott videó... Ezen a kakin meg nem...
2015. nov. 3. 19:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy új win7 se segített a dolgon, azonban megoldás lett.


MEGOLDÁS: chrome böngésző törlése. Internet explorerben adobe flash player frissítés és OLÉ!


Hiába állítgattam a chromeban hogy miket tilton és engedélyezzen nem volt jó, az IE-vel müködik és simán megtalálható már a wordben a flash player.


Köszi aki segíteni probált!

2015. nov. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!