Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 frissítés utáni...

A windows 10 frissítés utáni hiba? Nagyon fontos! (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a gépemen éppen a biztonsági másolat készítését indítottam el, de sajnos közben valamiért elment az áram. Mikor visszajött az áram és bekapcsoltam a gépet egy American vagy milyen feliratot láttam meg alatta az összes infó a gépről, de nem akart csinálni semmit így kinyomtam. Mikor újra bekapcsoltam akkor már elindult minden jó volt kivéve hogy azóta nem lehet netezni. A nethet csatlakozik de nem lehet netezni. Az írta a hibaelhárító hogy A(z) webhely (www.microsoft.com) online állapotban van, de nem válaszol a kapcsolatfelvételi kérésekre. Mit csináljak? Telepítessem újra az egész gépet? Válaszokat előre is köszi.

2015. nov. 4. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eszközkezelőből a hálókártya driverét eltávolítani, majd újraindítani a gépet.
2015. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha törlöm akkor baj, mert nem lesz net igaz? Vagy magától letölti vagy mi? Bocsi nem értek ezekhez.
2015. nov. 4. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A telepítőfájlok jelen vannak a rendszerben, ilyenkor automatikusan telepíti őket. De ha annyira bizonytalan vagy, keresd elő az alaplaphoz kapott driver cd-t.
2015. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3szor is letöröltem majd újraindítottam a gépet de még mindig nem jó. ):

Az nem lehet esetleg probléma hogy tört Win7-ről frissítettem Win10re?

2015. nov. 4. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor annak a problémának korábban is jelentkeznie kellett volna. Ha esetleg nem turkáltál a rendszerben, lehet, hogy léteznek visszaállítási pontok is. Próbálkozz meg egy visszaállítási ponttal egy olyan időpontot kiválasztva, mikor még volt internet.
2015. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az van amit tegnap csinált, azt gondoltam ez a hiba oka ezért megcsináltam de utána sem volt jó
2015. nov. 4. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg másik felhasználói profil alól, vagy csökkentett módból, hátha valami egyéb program befolyásolja.
2015. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem az alaplap cd jét, az van ráírva Support Windows 8.1/8/7/XP

Asus A88XM-A alaplapom van. Ez nem baj?

2015. nov. 4. 16:36
 9/9 A kérdező kommentje:
De ahogy látom egyszerűbb lenne újratelepíteni?
2015. nov. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!