Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatok mentése számítógépről,...

Waffi BalD kérdése:

Adatok mentése számítógépről, úgy, hogy nem tudok bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Mert ha megvannak az adatok, akkor mehet az újra telepítés.

2015. nov. 4. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rádugod egy másik számítógépre, mint meghajtót, de úgy, hogy a már abban lévő rendszerről bootoljon, akkor fel fogja ismerni új partícióként és minden lemásolható róla. Vagy ha akarod, bootolj be linux liveról, aztán másold ki onnan, ahogy kényelmes. Igazából még Win telepítővel is lehet bogarászni a fájlok között, csak az elég undorítóan működik.
2015. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Live Linux pendrive-ra és mehet az adatmentés.
2015. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
A Live Linux hasznosb, mert a másik windowsban a "régi" felhasználó fájljaihoz nem fogsz tudni hozzáférni. Mappa méretre 0 MB-ot ír és megnyitva is üres tartalmat találsz.
2015. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen problémám, hogy ne tudtam volna akármit lementeni. Az adat az adat, nem fogja 0 KB-ként felismerni, hacsak nem volt valami extrém módon titkosítva.
2015. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Én találkoztam olyannal és nem vagyok egyedül. Az angol megy valamennyire? A kérdés a lényeg. [link] Hirtelen ezt találtam; magyarul nem tudtam hirtelen milyen kulcsszavakkal kellene. De talán [link] titkosítástól független.
2015. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!