Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Váltsak 64 bites google...

Váltsak 64 bites google chrome-ra?

Figyelt kérdés
Megéri 64 bites google chrome-ra váltani úgy gondolom hogy mivel újabb jobb is meg az oprendszerem is 64 bites csak pl 32 bites javát tudok letölteni csak mivel a chrome is 32 bites, megbízható e a 64 bites? Olyat is olvastam hogy csak 64 bites procival megy az mit jelent? Nekem egy Amd A8 6600K-m van 4 magos 3.9 ghz ja és win 8.1 (64 bit) ha valamivel kevesebbet tud vagy nem járnék vele jobban akkor nem váltok.

#Google #Chrome #32bit #64bit #Google Chrome #Google Chrome 64bit #Google Chrome 32bit
2015. nov. 5. 16:38
 1/2 Budwa válasza:

egy böngészőnél szerintem teljesen mindegy hogy 32 vagy 64 bites. szerintem annyira feleslgeges, persze ártani nem árt. nyugodtan telepítsd fel.

64 bites programok csak 64 bites processzorral megy. de ma már minden processzor 64 bites. Ami neked van, az is, hisz oda is írtad.

Ez nem a program másságára utal, más programozási környezetben íródott, de a program ugyan az.

2015. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbálod, ha nem jó, akkor visszaállsz 32-esre. Firefoxnál nálam gond volt a 64 bitessel, de Chrome lehet jobb.
2015. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!