Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet 3d képez szerkesz...

Jézus szolgája kérdése:

Hogyan lehet 3d képez szerkeszteni pld egy saját fotót? és melyik programmal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 17:51
 1/2 tabaki ***** válasza:

Kérdés, hogy mire gondolsz, amikor 3D-ről kérdezel. Ha valódi térbeli modellt akarsz készíteni, a Blender mindent tud, ami kell hozzá, csak éppen nagyon értened kell hozzá, és meghökkentően sok munkát igényel. Ha csak piros-kék szemüveggel nézhető anaglyphről van szó, két kissé eltérő szögből készült fotóból pl. a Gimp is előállítja neked: Szűrők → G'MIC... → Stereoscopic 3D → 3D conversion. Vagy letölthetsz hozzá egy másik plugint is, innen: [link]

Ha viszont „magic eye” típusú 3D-képekre gondolsz, a Gimp elvileg képes olyanok előállítására is, csak eddig nem tudtam rájönni, hogyan. De keress rá, biztosan találsz egyéb szoftvert, amelyik képes megcsinálni. Én már túl álmos vagyok a próbálkozásra...

[link]

2015. nov. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem még csak kezdő vagyok e téren ilt szeretnék próbálkozni.

úgy gondolom hogy nekem talán erre a Blender lesz az alkalmasabb.

köszönöm a segítséget,megy a zöld ujj.

köszönöm.

2015. nov. 6. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!