Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 böngészős problémák...

Windows 10 böngészős problémák és felesleges programok végleges eltávolítását hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg bajom van a Windows 10-zel, pedig még csak 3 napja használom.


1. Rengeteg felesleges program települ fel, és akárhányszor törlöm ki, uninstallálom, újra telepíti egy nap után. Vannak ezen kívül olyan koreai/japán/kínai, nem tudom milyen nyelvű alkalmazások, amiket nem is tudok leszedni. Az ilyeneket hogy tudnám véglegesen eltávolítani, hogy még csak véletlenül se tegye nekem újra őket? Nagyon irritáló, hogy folyton betelik az asztal ezek miatt.


2. Nem indulnak programok: Leszedtem a deluge-t (csak hogy egy példát említsek a sok közül), fel is telepítettem, nincs hibaüzenet, de ha meg akarom nyitni asztalról dupla kattal vagy akár rendszergazdaként, nem indítja el. Beleértve azt az esetet is, amikor rögtön a torrentre kattintok duplán, hogy elkezdje a letöltést. Nem nyitja meg, akármit csinálok vagy nem csinálok és kezd betelni a pipőm ezzel is :/


3. Böngészők: Valamiért automatikusan feltelepíti nekem az operát, a mybrowsert, és még ki tudja hány böngészőt nem. Ezeket is folyton leszedem, uninstallálom, de hiába. De ez még hagyján is lenne. A gond inkább azzal van, hogy mindegyik böngészőm tele van reklámokkal, van, hogy rákattintok egy linkre (pl. videóknál) a lapon és valami reklámot nyit meg, amiről se vissza se tovább nem tudok lépni, nyithatom meg újra az eredeti oldalt. Ezen kívül pedig kivétel nélkül, mindig, ha valami megnyílik, az alsó részen a két oldalon két magasabb meg egy alacsonyabb hirdetés jön be. Igen, le van töltve és telepítve is az ADBlock és az ADBlock Plus is, be vannak állítva, de ennek ellenére feljönnek. Beállításaim tökéletesek, mindenem rendben van. Bővítmény nincs olyan, ami ezt okozná.


Valaki(k)nek valami ötlete, tippje, hogy ezek ellen mit tudok tenni? Már nagyon rossz ez így, és idegesítő is. Lehet, hogy a fent említett három probléma egy gyökérből származik, de már ötletem sincs, mit tudnék ezzel csinálni. :(


2015. nov. 6. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csinálj egy tiszta telepítést
2015. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy tiszta telepítést, főleg mivel csak 3 napos a rendszer
2015. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam ezek nélkül a problémát. De azért köszönöm a próbálkozást.
2015. nov. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!