Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Witcehr 3 ending. Lehet e...

Witcehr 3 ending. Lehet e korrigálni?

Figyelt kérdés
A játék elején együtt voltam Yennel. Ez idáig oké. Jött a boszorkányos rész és nem volt kedvem elhajtani Trisst hogy csak úgy hajózzon el és kalap kabát. Na most összejöttem vele. De közben történettől függően egyik ágyból a másikba ingázom. Láttam a játékból videót ahol Triss meg Yenn kikötözi Geraldot és lelépnek. Ez mi alapján dől el. Jó lenne valami happy endet a végére összehozni. Ha már választani kell akkor Triss jön be, a játék elején mikor a Jinhez mentek Yennel bla bla bla akkor meg fogalmam sem volt, hogy több lehetőségem is lesz választani. Ez a kis szöszi Keiránál tűnt fel mikor vele is lehetett egy alkalmat összehozni, de ott volt választási lehetőség, hogy bocs foglalt vagyok. Tehát összességében számít az, hogy mindenkin végigmentem a végigjátszásban vagy ezt majd lehet korrigálni a játék végén?
2015. nov. 7. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Triss és Yennefer számít csak, a többi amolyan "egyéjszakás kaland" :) Mindkettejüknek van egy-egy "küldetése" a főszál során, ezekben dől el hogy melyikük lesz a barátnő (Now or Never illetve Last Wish a címük). Ha mindkettőnek igent mondasz, akkor jön a kikötözős befejezés.
2015. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Ezer köszi. Már végeztem vele 2x48 óra alatt kettő között meg pihentem 6 órát. Pedig nem vagyok kocka, de beszippantott. A karakterek élettel teliek, azt bánom, hogy nem lehet csak úgy kapcsolatba lépni velük küldetésen kívül vagy után. Beszélgetni vagy elhívni őket valamerre. Elszartam sajnos, annyira élettel teliek, hogy nem volt szívem elküldeni Triss-t és és... az a durva, hogy a játék végére Yennifer annyira önző, csak magával törődő idétlen pi**a már bocs de az, hogy az durva. Két barátnő, de szöges ellentét. Igaz nem vagyok witcherfan de szerintem, most beszerzem a előző kettőt is. A játék elején is látszott, hogy uralkodó típus Yenn, de a végére abszolút elásta magát nálam. Legyen vad, de mágis szelíd, törődjön is velem stb... Bár ebben az a jó, hogy mindkettő egy egy ideált képvisel. felvirultam van new game plusz, rá is hajtottam elején Yenn küldetéseire, hajtom is el a fenébe, még az előtt, hogy Triss-el összefutnék. Kíváncsi vagyok milyen párbeszéd ugrik fel a patkányoknál Trissel, ha előtte Yenn-t elküldöm. A játék remek, csak kicsit keveslem az interakciót.
2015. nov. 7. 22:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld lámpa köszi.
2015. nov. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!