Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet rootolni Sony...

Hogyan lehet rootolni Sony Xperia E3-at?

Figyelt kérdés
Magának a készüléknek alacsony a tárhelye (2gb) viszont van benne egy 8gb-os SD kártya amit tudtam átmentettem rá. Rootelni szeretném mivel úgy hallottam elméletileg úgy app-kat is át lehet tenni SD-re. Root apk programokat találtam is, csak nem engedélyezi a telefon. Hogyan lehetne ki iktatni ezt a tiltást ?
2015. nov. 7. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A root jóg az azt jelenti hogy olyan dolgokhoz is hozzáférhetsz amiket eredetileg nem engedélyez,ha használtál már Linux-ot akkor tudod mit jelent,ha meg nem akkor lásd az első mondatrészt.Vannak rá különböző programok,nem kockázatos de ha mondjuk rootolás miatt megy tönkre akkor a garancia az bukott(ilyenkor meg szenvedni kell hogy vissza lehessen állítani a gyári beállításokra).De ez valamennyi tudást is igényel mivel ilyenkor bármit kitörölhetsz,modosíthatsz,ROM-ot telepíthetsz stb. Bővebben a Google tud segíteni.
2015. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem használtam Linuxot és nem is értek hozzá. Viszont azt hallottam Telenorhoz ha be viszem akkor beállítják, hogy minden app-ot az SD-re mentsen így hát nem is kísérletezek vele inkább beviszem a Telenorhoz.
2015. nov. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!