Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki folyton azt,...

Miért írja ki folyton azt, hogy az "Adobe Flash sajnos összeomlott"?

Figyelt kérdés

Win 7-es laptopom és Mozilla böngészőm van. Eddig működött mindig az Adobe, de mostanában (kb. pár napja) ha nézek indavideo-n, vagy más videót, ami nem YouTube-n van, akkor fél perctől van, hogy 5-10 perc után kiírja, hogy összeomlott.

Akkor ma újraraktam, letöröltem, majd újraraktam, az Adobe oldaláról letöltve......ennek ellenére ismét összeomlik. Mi lehet a gond?



2015. nov. 7. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha néhol zavarosan fogalmaztam. Remélem, ennek ellenére érthető.
2015. nov. 7. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Linux alatt csinálja a Firefox ugyanezt. Pár hétig jó volt, tegnap este egyszer, ma háromszor omlott össze a Flash Player. (csak néhány oldalnál csinálja) Ilyenkor pár nap múlva általában kijön hozzá egy frissítés. Azt (is) a Linux automatikusan frissíti (ill. felajánjla) Figyeld az oldalukat, és ha van fent újabb verziószámú, akkor frissítsd. Addig hiába töltöd le a régit, nem használ.
2015. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kevés memória
2015. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!