Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10-re erőszakos frissítés....

Dronibiru kérdése:

Win10-re erőszakos frissítés. Nem akarom, de a laptopra így is letöltődött. Nem kértem. Hogyan szüntethetem meg ezt a kilátástalan állapotot?

Figyelt kérdés

Telepítettem, és visszaállítottam Win7-re,hátha békén hagy.Nem!

Frissítések telepítése: ez a a lehetőség még mindig ott van. Továbbmenni sem tudok a kiválasztott és telepíteni kívánt frissítések közt mert "kezdjen hozzá".Hiába jelölöm ki a telepítendő frissítéseket,nem lehet telepíteni.

Válaszaitokat köszönöm.



2015. nov. 8. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha a gépen van a pack. Mindig meg kell nézni a kötelező és választható frissítéseket, akkor is ha 500 van belőlük. Ha olyat látsz ami kapcsolatos leheta win10-el, akkor vedd ki a pipát. Ha esetleg még is települne, ne ijedj meg, egy hónapon belül még visszavonhatod ezt a frissítést és visszaáll a 7.
2015. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:

Van egy hosszú lista a win 10 frissítésekkel kapcsolatban, amiket le kell tiltani, ha meg már a gépen van, akkor eltávolítani, majd elrejteni. Első körben, nekem ezek vannak felírva a jegyzettömbe, de van még pár.

KB3035583

KB2952664


KB3075249

KB3080149


KB3021917

KB3068708


KB2999226

Ezek közt van legalább kettő ami az ajánlott és a kötelező frissítések közt is megtalálható.

2015. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] - ez a legfrissebb.Futtattam előbbi 4 verziót is.
2015. nov. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!