Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha átváltom mondjuk a javámat...

Ha átváltom mondjuk a javámat 64 bitesre 32-ről az jelenthet problémát az eddig telepített játékok/programok működésében?

Figyelt kérdés
Mivel a windowsom is 64 bites célszerűnek tartom a java és az efféle programokat átváltani 64 bitesre mert úgy hallottam az úgy jobban passzol egymáshoz, jobban működik kezdve a google chrome-val. Eddig az is 32 bites volt és ugye 32 bitesről nem lehet 64 bites javát letölteni úgy hallottam tehát azt is frissítem. Szóval a kérdésem az lenne ha letörölném és a 64 bites verzióját letölteném az ilyen illesztőprogramoknak meg ilyeneknek akkor jelenthetne akármilyen kompatibilitási problémát?

2015. nov. 8. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jelentene problémát, csak éppen nincs értelme.
2015. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!