Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-ban kibannoltak mert...

Norbi658441 kérdése:

CS:GO-ban kibannoltak mert kifagyott a játék. Visszatudok valahogyan jutni?

Figyelt kérdés

Tehát versengő módban játszogatok,mikor befagy a kép,és semmi,várok vele egy fél percet,de semmi beakadt a kép.Hiába nyomkodtam a kikapcsoló gombot nem reagállt rá.Lekapcsoltam a tápot,kikapcsolt a gép.Vártam kb 1percet,hogy teljesen áramtalanítsam.Mikor akarok visszamenni a versengőbe(kb.3perc mulva) ezt írja amikor csatlakozni szeretnék ''VAC banned from secure server

''

Ugyebár a kezdőlapon fent kiírja,hogy újracsatlakozás vagy elhagyom a versengőt.Mondom akkor mire várjak elhagyom a versengőt és utánna megyek játszogatni tovább.Igen ám,erre kapok egy 30perces kitiltást,mert elhagytam a versengőt.

És jelenleg sehova sem tudok felcsatlakozni,mert mindíg kiírja,hogy ''VAC banned from secure server

''

Ez most azt jelenti,hogy örökre bannoltak?



#verseny #CS:GO #bann #kifagytam
2015. nov. 8. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem pont cs go -ba de valami csalás programból nem léptél ezáltal kaptál egy nagy vac bant ami annyit jelent újból meg kell venned a játékot mert ez végleges nincs feloldás !
2015. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy versengőn csaltál ???? mert akkor egy csicska vagy !!
2015. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Óh köszi a hozzászólásod :(

A CS:GO-hoz nincsen semmilyen csalásom.

Szoval akkor vehetem meg újból a játékot,és ha megveszem legalább a skinjeimet visszakapom?

2015. nov. 8. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
nem semmit nem kapsz vissza az egész bukó. biztos 1.6 ba ökörködtél whval és nem zártad be. tanulság ne rakj fel ilyen cuccokat mert valve minden ingyenes fost érzékel csak a pénzeseket nem a rohadt k**a anyukat.
2015. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy CS Sourceban egy Dm-szerveren wh-ztam ki X-eltem aztán az alkalmazást,de ezek szerint nem zárta be teljesen és a windows alatt futott.
2015. nov. 8. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
feladatkezelőből kell be zárni az ilyeneket csak az a biztos . de ez egy jó tanuló lecke volt legalább.
2015. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Perszehogy,tanulólecke 10euróér :/
2015. nov. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!