Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan képernyő...

Ajánlanátok olyan képernyő rögzítő programot, ami induláskor autómatikusan indul?

Figyelt kérdés
Arra lenne szükségem, hogy lehetőleg a gép bekapcsolásakor induljon el és vegye a képen történő dolgokat és a webkamerát is.

2015. nov. 8. 20:56
 1/7 Tengor ***** válasza:
71%
Ugye tudod, hogy mások engedély nélküli megfigyelése bűncselekmény?
2015. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
bizony! azt csak az államnak lehet!
2015. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugye tudod, hogy engedély nélkül turkál valaki a gépemben és szeretném tudni, ki és miket nézeget?
2015. nov. 8. 21:25
 4/7 fersk ***** válasza:
100%
Miért nem jelszavazod le a BIOS-t, UEFI-t? Akkor nem tud engedély nélkül turkálni...
2015. nov. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
58%
Akkor tegyél legális ellenlépéseket és ne illegálisakat. Senki sem tiltja, hogy jelszavazd a gépedet.
2015. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de ennyire érzékeny vagy a jogokra ( hamisan) akkor miért nem azzal foglalkozol, miközben a kérdésre nem tudtál válaszolni?
2015. nov. 9. 10:56
 7/7 Tengor ***** válasza:
79%

Nem haragszom. Igazából engem pont nem érdekel, hogy mit csinálsz, elvégre nem én ülök a géped elé, tehát nem is én leszek megfigyelve.

Mindössze csak felhívtam a figyelmed arra, nem kerül nagyobb fáradságba tisztességesen megvédeni a gépedet és még nem is illegális.

Arról nem beszélve, hogy míg egy jelszó beállítása ingyen van, addig a legtöbb ilyen megfigyelő program fizetős. Ha nem fizetsz érte, akkor ellopod, viszont van rá esély, hogy nem csak a programot kapod meg, hanem valamilyen kártevőt is.

2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!