Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos plz! Hogyan...

Nagyon fontos plz! Hogyan hozzam vissza ezeket a programokat?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a gépem, de azt a lehetőséget választottam, hogy minden fájlt töröljön le. Ezért letörlődött az Eset NOD32 és a Microsoft Office is. Mindkettő eredeti, fizetett verzió volt. Sajnos most nem tudom, hogy hogyan hozzam vissza őket ://

Letöltöttem a nodot megint, de azt kéri, hogy aktiváljam a licenszet. Amikor rámegyek, hogy már van, akkor meg olyan felhasználónevet és jelszót kér, ami nekem nincsen.

Office-nál meg gőzöm nincsen, hogy hogyan hozzam vissza a licenszemet :/



2015. nov. 8. 21:00
 1/4 Tengor ***** válasza:

Keresd fel az Esetet a vásárlást igazoló számlával. Biztosítani fognak felhasználónevet és jelszavat.

Office ugyan így, csak az MS-t keresd meg.

2015. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na igen, csak az a baj, hogy a gépen a vásárláskor már rajta volt mindkét program. Majd megnézem hétvégén, ha haza utazom.

Mi az az MS? :)

2015. nov. 8. 21:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem a gép vásárlási papírján rajta lesznek ezek az adatok.
2015. nov. 8. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:

OMG :D

MS...

Na jól, van este van már xd

2015. nov. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!