Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 üres gépre?!

Windows 10 üres gépre?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy üres gépre, ingyenesen legálisan mondjuk Linux operációs rendszerről le lehet tölteni a Windows 10-et vagy felejtsem el? Köszi :)

2015. nov. 9. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hagyd a Linux-ot,jobban jársz vele.
2015. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Le lehet, ha mondjuk felsőoktatásban tanulsz, vagy más miatt jár neked az ingyen szoftver. Ha nem, akkor legálisan ingyen nem nagyon tudsz szerezni. Az, hogy milyen oprendszer alatt töltöd le, lényegtelen.


De amúgy nem is értem, hogy mit akarsz? Most akkor üres a gép vagy valamilyen linux disztró van rajta?

2015. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom Linpus van rajta szokás szerint.
2015. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Ja sajnos ez egy este nem túl átgondolt kérdés volt. Ginaziumban tanulok. Még nem vettem meg a számítógépet (használtan) de gondolom nincs rajta op-rendszer szóval azért kérdeztem, hogy azt vennem kell e rá.
2015. nov. 10. 06:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha legális gépet szeretnél, akkor két lehetőséged van.

- Fizetős op.rendszer (pl. Windows)

- Ingyenes op.rendszer (pl. valamelyik Linux disztró)

2015. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
Legálisan és ingyenesen? Speciális esetektől eltekintve nem. Mondjuk amúgy is inkább Linux, ha dolgozni is szeretnél.
2015. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Garantáltan jobban járnál linuxszal. A géped drivereit még nem is tudod, a windows lehet, hogy fel sem ismeri az összeset, de a linux alapból tudja. Ez még csak 1 előny volt a több száz mellett.
2015. nov. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Üres a merevlemez vagy rajta van valamelyik linux disztró ?

Amúgy nem , egy zárt forrású kommerciális terméket nem lehet legálisan ingyen letölteni és használni csak torrentezve az os-t + hozzá egy aktivátort (loadert).


Szerintem ne dobj ki 40.000-ret egy fillért se érő termékért. Linuxal jobban jársz.

2015. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Akik itt ezerrel kampányolnak a Linux mellett, azok ismerik azt a fogalmat, hogy videójáték?
2015. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
Akik itt azt a fogalmat hozzák fel a Linux ellen, hogy játék, azok ismerik azt a fogalmat, hogy konzol?
2015. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!