Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook élő közvetítés?

Djballa kérdése:

Facebook élő közvetítés?

Figyelt kérdés
Android telefonra melyik az a program amivel élő adást adhatok magamról és az ismerőseim láthatják ha a videóra kapcsolnak?

2015. nov. 11. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Facebookon nincs ilyen!

De a YouTube-n van, csináld azzal:

[link]

2015. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor pl Kasza Tibi is a youtube-al csinalja? De akkor hogy jön a facera ertesites hogy most élöben van?
2015. nov. 12. 13:14
 3/13 anonim ***** válasza:
ugy, hogy megossza a linket a Facebookon
2015. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem a telomon nem jelzi a youtube az élő közvetítést. Valaki eltudná magyarázni hogy kell? Meg ugy hogy az ismerőseim értesítést kapjanak rólla ha élő adásban vagyok.
2015. nov. 12. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Yt fiokodban baloldalt Elő közvetítés menuben jelentkezz be. A telon is ott van, keresd meg
2015. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem találok élő közvetítést.az van a bal.oldalon nekem hogy előzmények,saját videók,értesítések, vásárlók, megnézendő videók, ennyi.
2015. nov. 20. 00:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Ird mar le pontos markadat es kuldj fotot arrol, ahol nem talalod. Az az erzesem, hogy nem ismered a telodat es alapvető műveleteket nem tudsz vele végezni
2015. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az lehet. Holnap kuldom. Amugy s6 edge.
2015. nov. 21. 00:49
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Igy néz ki a youtube alkalmazasom a fiokomban. Nem talalok élő adást.

2015. nov. 21. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:

A küldött képedből kiindulva:

-Katt a Saját videokra

-Katt a Kezdőlapra

-Katt jobb felső sarokban lévő pontokra

-Katt a Sugó és visszajelzésre

-Katt az Élő közvetités létrehozására és itt bőven le van irva a követelményrendszer és hogy mit kell csinálnod, hogy az élő közvetités létrejöjjön.

2015. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!