Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit művelhet a Win7 a winchest...

Mit művelhet a Win7 a winchesterrel és hogy lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Főleg akkor, ha 10 perc tétlenség után kikapcsol a monitor, heves winchester kerregtetésbe kezd. Telepítése óta ilyen a rendszer. Mit csinál ilyenkor? Töredezettségmentesít? Vagy mit? Hogyan lehet ezt a tevékenységet kikapcsolni, akármi is ez?

2015. nov. 11. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen jellegű problémám, a monitor eltűnése pedig videókártya hibára utál nekem legalábbis ez volt
2015. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiba a monitor eltűnése. Így van beállítva, hogy 10 perc tétlenség után kapcsoljon ki a monitor.
2015. nov. 11. 21:08
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak tipp : Esetleg indexelheti a fájlokat.


Próbáld ki, hogy kikapcsolod a fájlindexelést és megnézed akkor mit csinál :


Számitógépre kétszer kattints (bejönnek a gépedben lévő meghajtók). Jobb egérgombbal a C:-re és a menűből tulajdonságokat választani. Az "Általános" (első) fülnek az alján van két lehetőség : Meghajtó tömöritése.... illetve Fájltulajdonságok mellet a tartalom indexelése...

Vedd ki a pipát a második ellől (viszont ez is igen sok lemezművelettel jár, bár azt le lehet a "Mégse" gombbal állitani).


Ha nem az lenne a gond akkor úgyanúgy vissza tudod tenni a pipát oda ahonnan kivetted.


Sok sikert.

üdv.

2015. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Á, én a fájlindexelést rögtön telepítés után letiltom. De azért köszönöm a tippeket.

Másoknál nincs ez? Akkor lehet, valami programot telepítettem még az elején, ami ezt csinálja. Csak ki kell deríteni, mi az.

2015. nov. 12. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!