Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem látja a videokártyámat a...

Nem látja a videokártyámat a játék, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem az illesztőprogramot de az eszközkezelőben csak az integrált (Intel HD Graphic 3000) videokártyát látja a dedikáltat (Nividia 610M 1Gb) nem. Az illesztőprogramot felraktam most kaptam egy frissítés felraktam de azóta már az illesztőprogramot se tudom elindítani (pedig a programok és szolgáltatásoknál ott van hogy felraktam, no de mondjuk az illesztőprogram frissítése elött se látt a vidi kártyát, de még korábban igen tehát régen cska ujraraktam a gépem) segítsetek gyerekek mert már feladtam :D


apropó majdnem lemaradt a játé aminél először észrevettem hogy mindenáron az integrált kártyát veszi elő a játék az a Total war: Rome 2 (megjegyzés: korábban is játszottam már ezzel a játékkal, akkor látta a videokártyát)



2015. nov. 12. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
BIOS-ban elvileg le tudod tiltani az integrált kártyát, és akkor a dedikáltat fogja használni.
2015. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!