Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore-on feltöltés után...

FunnyFace kérdése:

NCore-on feltöltés után hogyan tudok seedelni?

Figyelt kérdés

Hello!

Új vagyok az nCore-on. A feltöltés még megy, mert azt megértettem a Wiki-ben, de hogy utána mit tegyek, hogy ne töröljék a torrentet, azért mert "meghalt" azt nem tudom. Annyit sikerült kiderítenem, hogy seedelnem kellene, de azt meg nem tudom, hogy hogyan csináljam. Valaki leírná szájba rágósan, hogy mit hogyan a feltöltés után? És mielőtt azzal jönne bárki is, teljesen jogosan, hogy nézzem meg a Wikit, már megnéztem, csak nem vagyok otthon a torrentezésben, ezért nem tudtam megfejteni, hogy mit is tegyek.

Előre is köszi.



2015. nov. 12. 16:53
 1/5 meszike91 ***** válasza:
47%

1. Letöltöd a torrentet

2. Letöltött a torrent

3. Azt írja a torentkliens, hogy seed

4. Nem zárod be a torrentklienst

2015. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A saját feltöltött torrentedet le kell töltened az oldalról, ne azt seedeld ami a gépeden létrehoztál, mert azt nem fogja látni a tracker.

Magyarul beállsz seedbe a saját torrentedhez.


Zárójeles kérdés hogy miért és mit akarsz feltölteni, ha nem tudsz torrentezni? Egy rakás szabály vonatkozik arra hogy mit lehet és nem lehet megosztani és miért, ha ezekbe belefutsz akkor még meg is büntetnek érte. Arány nincs, irtó ritka egyedi tartalom sincs, de az oldal tele van releaserrel és feltöltővel. Az oldalon arány nincs, a teljesen új torrent feltöltése a legutolsó arányjavító lehetőség amit használni lehetne, úgyhogy kicsit érthetetlen hogy mi a célod ott.

2015. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy le kell tölteni, csak azt hittem én rontottam el valamit, mert a letöltés nem indult el, hanem passzív és nulla százaléknál marad. Erre van valami ötletetek, hogy ez mi miatt van?
2015. nov. 12. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
automatikusan seedeli, azzal meg ne foglalkozz hogy nincs feltöltés, lehet hogy senkinek sem kell éppen az a dolog. 48 órát a seedben kell hagyni aztán törölheted a torrentet.
2015. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy képes elolvasni az oldalon a wikit? Pont az ilyen kezdő kérdésekre megtalálnád a választ.
2015. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!