Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud működő kódokat az...

Valaki tud működő kódokat az Adobe Photoshop CS3 Extended-hez?

Figyelt kérdés
Kerestem, de nem találtam :/
2010. márc. 19. 19:11
 1/10 anonim válasza:
nem kód kell hozzá hanem egy crack file
2010. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kerested? És nem találtad sehol? :/:S Jujj :'(

Akkor vedd meg a boltban ha hülye vagy hozzá.

2010. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem ezért nem loknek ki :P mert ezz nem warez oldal

na ha beinstaláltad a photoshopot akor meny ráá C/windows/system32/driver/etc/host fájt nyisd meg jegyzetombel és ird bele esztet


# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host


127.0.0.1 localhost

127.0.0.1 activate.adobe.com


és itt a kódd --> 1330-1907-8852-8234-4960-2596

2010. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt az irdatlan mennyiségű információt egy fogyatékos kisgyerek írta akkor gratulálok, ellenben a helyes írás arra utal, hogy egy gyakorlott írástudatlan cigányról van szó.
2010. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

-> tegnap 08:41 <-

te láma... 18 éves vagyok , szlovákiábol vagyok ,szóval bilentyuzetem is szlovák, és nincs benne "ű" "ö" "ő" és nem vagyok fogyatékos sem, és csak segiteni akartam... és ha nem tévedek ez az oldal nem arra van h. tanujak meg magyarul irni hanem segiteni másokon, szoval ha nem tucc semmi normálisat irni akor ne is irj.


(remélem h. felfogod a pici agyadal)

2010. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és cigány sem vagyok, kihagytam... és ha valami problémád van intézuk ell skypon, ne itt, a skype nevem: rocco.one
2010. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem éppen a hiányzó karakterekre gondoltam csak, de hát miért is gondoltam, hogy ezzel tisztában vagy. Amúgy az oldal alapvető funkciója nem kell, hogy mellőzze a helyesírást. De ha te így gondolod, akkor szánlak ;).

Skype-on meg nem fogok veled semmit elintézni. Tanulj meg írni, ennyire egyszerű.

2010. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mond amit irtam mék részét nem érted ? én csak plédákat montam("ű" "ö" "ő") a szlovák nyelvt tejesen más mint a magyar, nálunk pluszba vanak pár betuk ščžďťľ... amiket te még TV-be se látál erol enyit, és amikor irtam nem az volt a lényeg h. hibátlanul irjak!!! és ha még valami bajod van akor irjál az adminak. téma lezárva.


ha nem a témához irsz akor inkább ne is irj.

2010. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallod, tiéd az erkölcsi győzelem. Mindig mondták, hogy idiótákkal nem érdemes vitatkozni mondjuk.
2010. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meny ell dokihoz ;-) azz lesz a legjobb :P de komolyan... ha már enyit nem birsz felfogni "ha nem a témához irsz akor inkább ne is irj."
2010. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!