Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » JAVA, MINECRAFT IDEGESÍTŐ...

JAVA, MINECRAFT IDEGESÍTŐ HÍRDETÉSEK?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a gong hogy egyszer letöltöttem a minecraftot felraktam de írta hogy le kell töltenem a javát le is töltöttem de a minecraft még mindig nem indult aztán mindent letöröltem mármint a javát és a minecraftot és amikor beléptem a mozzila böngészőbe bal alsó és jobb alsó sarokban kis hirdetések jöttek be és a gép is lassú lett

megint leakarom tölteni de félek megint így járok kérlek írnátok valamit? vagy valami tip? a java vírusos lenne?



2015. nov. 13. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt az Oracle oldaláról töltsd le, másrészt meg ne engedélyezd neki, hogy adware-t telepítsen, amikor megkérdezni. Engedély nélkül nem rak fel semmit. Ha tudsz olvasni, akkor nem történik ilyesmi.
2015. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És akkor így nem lesz gond nyugodtan letölthetem?

Meg a hírdető kis ablakoknál alúl az volt írva hogy ads by info

És csak úgy tudtam megoldani hogy újraraktam a gépet

2015. nov. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!