Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leagues of Legend hiba, mi...

Balázs00100 kérdése:

Leagues of Legend hiba, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
az a gondom lenne hogy az uj frissités óta(5.22) egyszerüen meghalt a lol om.... elöször azt csinálta... 1 fájlt megvizsgál(ramok terheltségét felhuzta 90% ra)és egyszerüen egy ismeretlen hibát dobott... irtam suportnak.. megcsináltam amit mondtak. ugyanaz. kb 10x ujra raktam a lol t. oké... ondoltam eggyet hátha ujra rakom jo lesz... csináltam egy win7 pendrive ot. ujra raktam. be loadereztem. leszetdem a lol t.... mit csinált? persze hogy a 2/2 fázisnál 72 % nál leált a játé.. ok. vissza frissitettem Windows 10 re. és 6 orája szenvede vele mert ugyanazt csinája mint win7 en... gépigény megvan. ajánlott feletti!! elöre köszi

#LOL. leagues of legend
2015. nov. 14. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
ja még 1. semmi baja a gépemnek. legujjab frissitések vannak rajta
2015. nov. 14. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Na de amikor meg áll akkor lehet gondolkodik a gép ott nekem is meg áll aztán van hogy elindul 1 perc alatt de multkor meg kellett neki vagy 10 perc.


De egyébkénz szar az egész mostanában.

Driverek jók egyébként?

2015. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze a legfrisseb és tökéletesen müködnek
2015. nov. 14. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Hdd teljesen formáztad gondolom.

De ha a gép meg jó és gyors akkor nem tudom mi lehet.


Nekem is win 10 van szóval az nem lehet gond.

Vagy ha újra tennéd le törölnéd az egész winyót aztán megint megpróbálni. Esetleg ha instant win 10 raknál fel.


Ez gáz, hogy ilyen problémák vannak nem tuom mit csinálhat a rito.

2015. nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!