Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég újratelepítettem a...

Speder86 kérdése:

Nemrég újratelepítettem a laptopomat, és azóta mikor elindítom a Need for Speed Carbont, azt írja ki hogy "Kérjük, jelentkezz be adminisztrátori jogokkal és próbáld újra" Rendszergazda vagyok, ha azt kéri. Mi ez pontosan, és mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

#nem indul #Need for Speed #Carbon #Need For Speed: Carbon #need for speed nem indul #adminisztrátori jog
2015. nov. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az addig oké, hogy te rendszergazda vagy, de a számítógépet egy mezei felhasználó jogosultságaival használod alapesetben. Meg kell a gépnek mondani, hogy ezt a szoftvert te most rendszergazdai jogokkal akarod futtatni. Egyébként én már kezdenék kételkedni a helyedben, hogy miért is kell egy játéknak rendszergazdai jog...
2015. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha úgy kérem hogy futtatás rendszergazdaként, akkor meg nem csinál semmit
2015. nov. 14. 22:28
 3/7 anonim válasza:
Én kaptam egy masik gépet felraktam carbont is ugyan ezt irja ki
2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a problémám nekem is! Korábban működött majd,a gépem megbolondult, és sok egyéb progival együtt ezt is újra telepítettem! Azóta ugyanezt csinálja a NfSC!!! A többiek nevében is kérem SEGÍTSÉG!!!! Tényleg csak olyan írjon aki ért is hozzá (pl: Rendszergazdák,stb)!!! Előre is köszi!!!
2016. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kétzseri adam válasza:
Én megoldottam csak annyit kell csinálni hogy egy crack-et kell hozzá szereni (nfsc.exe) ezt kellet csak átmásolni :)
2016. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kétzseri adam válasza:
bocs szerezni-t akartam mondani..
2016. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg jobb klikk rá és futtatás rendszergazdaként?
2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!