Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha regisztrálva vagyok steamen...

Ha regisztrálva vagyok steamen és van is onnan vett játékom, akkor hogyan tudok más honnan beszerzett játékkal játszani?

Figyelt kérdés
más honnan beszerzett=innen-onnan letöltött (nkór)

2015. nov. 15. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az egész kérdést.
2015. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a steamhez, úgyhogy ne akard oda felvenni. Ha olyan tört játékot játszol ami a Steamet is megbuherálja, a profilod végleges letiltását kockáztatod.
2015. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyi hogy ha tört játékkal akarok játszani akkor hogyan tudom kikerülni a steamet? mert ha most elindítom akkor egyből behozza a steam oldalát hogy vegyem meg a játékot...
2015. nov. 15. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg! Úgy tudod.
2015. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen már vettem elég sok játékot de ezt speciel nem akarom


tudnátok segíteni?

2015. nov. 15. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Tilos az oldalon lopásban segítséget nyújtani.

Vagy elfogadod, hogy nem tudsz megvenni egy terméket, és lemondasz róla, vagy megoldod egyedül.


Valószínűleg az életben sem lopod el azt amit nem tudsz megfizetni. Ugyanúgy működik az online vásárlás is.

2015. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na légyszi segítsetek :)
2015. nov. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!