Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopom sajnos kibabrált...

Laptopom sajnos kibabrált velem. XP telepítésekor egy olyan hibaüzenettel áll meg a telepítés, hogy merevlemez (WD1200BEVS) nem található -> www.kepfeltoltes.hu/100319/DSC01958_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam már fórumokon utána járni hogy ilyenkor mi a teendő, nLite progi ami elvileg betudom importálni az XP telepítőbe a merevlemez drivert (mert ugye a laptopomban nincs floppy meghajtó amiről megtudnám ezt oldani), na de itt is elakadtam mert van az nLite-ban egy olyan opció hogy, , Driver Integrálás"-->

felmentem a merevlemezem hivatalos honlapjára--> h (ttp://) support. Wdc.com/product/download. Asp? Groupid=702〈=en de itt csak ISO, EXE, PDF, ZIP formátumok vannak és sajnos ezeket a formátumokat nem tudom az nLite-al integrálni (vagy csak én nem tudom hogy kell), mit csináljak? Egyéb infó: -Amilo Pi 1505 -Bios nagyon lebutított sajnos semmit nem lehet beállitani benne csak a dátumot/időt és hogy mi legyen az elsődleges/másodlagos. -A merevlemeznek semmi baja mert kipróbáltam asztali gépben, bekötöttemPDF, ZIP formátumok vannak és sajnos ezeket a formátumokat nem tudom az nLite-al integrálni (vagy csak én nem tudom hogy kell), mit csináljak? Egyéb infó: -Amilo Pi 1505 -Bios nagyon lebutított sajnos semmit nem lehet beállitani benne csak a dátumot/időt és hogy mi legyen az elsődleges/másodlagos. -A merevlemeznek semmi baja mert kipróbáltam asztali gépben, bekötöttem, tehát mit tegyek?


2010. márc. 20. 09:02
 1/4 A kérdező kommentje:

www.kepfeltoltes.hu/100319/DSC01958_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

h (ttp://) = http://

2010. márc. 20. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a kepet nem latom, mert nincs jol belinkelve. De amit tudok mondani, hogy probalj meg esetleg masik operacios rendszert (vista vagy 7), mert az xp windows telepitesenel nekem is sokszor volt gondom, pont emiatt. Gondolom SATA vinyod van a laptopban, mert akkor nem szokta talalni az xp telepito.

Az nLite-tal kapcsolatban pedig annyit tudok mondani, hogy a zip-et elobb ki kell csomgolni Total Commanderrel, vagy Winace-szel, es utana fog menni az integralas. Egyszer megcsinaltam mar en is, de nem emlekszem mar pontosan, hogy hogyan is tortent a dolog. Talan ha meg tudnad mutatni a kepet, akkor az nagyon jo lenne. + esetleg par kepet a bios-rol, mert ott valahol be kene lehessen allitani, hogy a sata merevlemezt hogyan kezelje.

2010. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sikerült megoldanom
2010. márc. 20. 23:38
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


végül úgy sikerült hogy a laptophpz kapott driver & support cd-ről kibányásztam a SATA drivereket és azokat beleraktam az nlite-al a telepítőbe.

2010. márc. 20. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!