Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a biosban beállíta...

Hogyan kell a biosban beállítani a hangkártyát?

Figyelt kérdés
nemrég beakartam állítani a biosban a hangkártyát rá is kerestem a neten azt az opciót kell választani,hogy integrated peripherals igen ám de nekem a biosban csak az látható,hogy main, advanced, power, boot, exit végig is néztem az összes menüt de sehol nem találtam hasonló lehetőséget (bios 02.58V) A régebbi biosban nincs ilyen lehetőség frissíteni kell a biost B valamilyen betü kombinációval vissza lehet menni az alap biosba?

2015. nov. 17. 20:13
 1/6 Tengor ***** válasza:
Szuper leírás csak épp az nem derül ki, hogy mit akarsz rajta beállítani.
2015. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Piert ***** válasza:
Meg az se, hogy miért nem helyes kategóriában van a kérdés.
2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elnézést talán az egyéb kategóriába kellet volna tennem linkelem,hogy mit szeretnék elérni


tehát most ezt hozza be nekem

[link]


és ezt szeretném elérni

[link]

2015. nov. 17. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ket kulonbozo fajta BIOS, nem lehet a masikra atallitani.


Az Advanced reszben nezz korul, de lehet nalad nem is lehet allitgatni.


Viszont ha nem megy az integralt hangkartya, en inkabb driver-problemara gyanakodnek.

2015. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BIOS-t jobb békén hagyni, miért akarsz frissíteni? Szerintem is driver gond lehet, ott lehet állítani. Ill., ha telepítetted, akkor át kell állítani, hogy azt a beállítást használja.

Hangszóróikon/hangszórók/Általános...itt kell átállítani, pl az 5.1re...ha esetleg ez a probléma.

2015. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sikerült megoldani
2015. nov. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!