Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta5-ben mennyire veszik...

Norbi658441 kérdése:

Gta5-ben mennyire veszik komolyan a csalást?

Figyelt kérdés
Nem mintha csalni akarnék,nem erről van szó.Hanem arról,hogy felmegyek egy akármilyen publikus szeróra,és 99%,hogy van fent egy csaló,és vagy laggoltatja a szerót úgy,hogy telispawnolja midenféle szarral a pályát,vagy pénz zsákokat dobál.És a többi ember meg bele is áll.A tegnapi nap is feljött egy fickó,jelentettem is,de nem bannolták ki,naszoval feljött és megölt mindenkit...Ezután meg elkezdte dobálni a pénzes zsákokat,és a többi ember összeszedett vagy 50-100milliót.Persze én nem gyűjtöttem,de nekem is sikerült felszedni 2milliót.Még az is érdekelne,hogy a csalót milyen bannal szokták jutalmazni,és azokat milyen bannal jutalmaznak,aki felszedegeti a csalótól származó pénzt?

2015. nov. 18. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Először egy hónapos ban, utána több hónapos, utána több éves. Ez olyan mint CS:GO ba a VAC nem fogják azonnal bannolni de 100%, hogy kapni fogja. Rakd magad passzívba, vagy menj át másik szeróra (Find new session).
2015. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosabban eloszor 2 het, aztan 1 honap, aztan orok. Eleg fura hozzaallas ez a fajta engedekenyseg a kiadotol.
2015. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!