Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg az...

Miért nem nyitja meg az AbiWord dupla kattintással a dokumentumot?

Figyelt kérdés

Ha duplán kattintok egy dokumentumra (pl. rtf fájl), akkor megnyílik az AbiWord, hozzá van társítva, de maga a dokumentum nem nyílik meg, hanem egy üres dokumentum jelenik meg.

Ha nem dupla kattintással, hanem a programból nyitom meg a dokumentumot, akkor megnyílik.

Win7-ben van ez. Hogyan lehetne ezt javítani?



2015. nov. 20. 00:59
 1/8 DjImipapa ***** válasza:

Azt innen megmondani....

Ám cseréld le erre:

[link]

2015. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet, lecserélem.

Még a Win XP-ben volt a mappa beállításainál valami beállítási lehetőség, hogy milyen műveletet hajtson végre a program a dupla kattintással megnyitott fájllal. Win7-ben nem tudom, hogyan van ez.

2015. nov. 20. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Az openoffice szövegszerkesztője támogatja rtf formátumban az élőfej funkciót? Mert csak akkor cserélem le, ha igen.
2015. nov. 20. 20:54
 4/8 DjImipapa ***** válasza:
Mivel ingyenes, és teljes a program, felteszed, kipróbálod....nálam a msoffice a munkaplatform, így pontosan meg nem mondom:)
2015. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
Nem vigasz, de kipróbáltam, itt se nyit meg csak egy untitled0 üreset...:(
2015. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kipróbáltad. Akkor ez valami általános hiba a programban. Csak nem értem, miért nem javították. Biztos sokaknak feltűnt már.
2015. nov. 24. 16:44
 7/8 A kérdező kommentje:
XP alatt megnyílik dupla kattintással, kipróbáltam. Akkor csak nem kompatibilis teljesen a Win7-tel.
2015. nov. 26. 14:25
 8/8 DjImipapa ***** válasza:
Naugye... mondjuk pont w8-al néztem meg:)
2015. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!