Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok ilyen programot?

Mondanátok ilyen programot?

Figyelt kérdés

Képszerkesztő/vágó programot keresek, lehetőleg ingyen letöltéssel, kb. évente 10x használnám csak:D

Mutatom hogy milyen képre gondolok:

[link]

ilyet lehessen csinálni:D

Nem ismerem ezeket az embereket, neten találtam csak sietek, és nincs kedvem keresni olyat, amin nem ember van:D:D


Ja, és 0 számítógépes tudással keresek szóval könnyű legyen:D:D:D


2015. nov. 20. 11:18
 1/6 Tengor ***** válasza:
Photoscape tud ilyent csinálni. Viszont mielőtt elkezded használni, talán a Google használatát lenne célszerű elsajátítani.
2015. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt Paint-tel is meglehet csinálni a feliratot leszámítva.
2015. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DjImipapa ***** válasza:

Pont azt nem írta le senki, ami a tuti... vágás felirat miegyéb....:

[link]

Olyat meg ami nulla tudással magától megcsinálja az álomvilág kategória!:)

2015. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

A PhotoScape tényleg elég jó, tapasztalat nélkül is kiokoskodható. Ez ugyan a műfaját tekintve kollázs, de a programban Montázs néven keresd, mert a fordító éppen tréfás kedvében volt (néhány éve folyamatosan). Egyéb, szűkebben ilyesmire való szoftverek errefelé:

[link]


Szerintem nagyon jól használható lenne még az Inkscape, de mivel tanulni nem akarsz, az kiesik.

2015. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Megnézem mindet:)

De lenne kedvem tanulni, csak volt már olyan sokszor, hogy letöltöttem egy progit, és fogalmam sem volt, hogy hogy kezdjek neki:D Szóval azért írtam, hogy nem vagyok nagy számítógépes ember:D:D

2015. nov. 25. 10:05
 6/6 Tengor ***** válasza:

Lehet úgy is megtanulni egy program használatát, hogy leülsz elé és nyomogatod, bár ez nem túl hatékony.

A másik megoldás, hogy keresel hozzá oktató anyagokat.

2015. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!