Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a videó amit feltöltök youtubera kevesebb idő legyen?

Figyelt kérdés

Elárulom hogy gameplayes vagyok , egy olyan 1-2 éve és ezt a problémámat még nem tudtam megoldani.

Ha egy 40 perces videót akarok feltölteni renderelem sony vegas pro 13 mal, csak az két óra , és youtubera +1 óra.

Tudnátok valami tanácsot erre , aki mondjuk ért jobban ehez. Csak a Format Factoryt ne pls az rossz minőségűvé teszi a vidit.



#Format Factory #Hand Brake
2015. nov. 21. 12:50
 1/5 Argloss ***** válasza:

[link]


Ments MP4-be. Annak jó a minőség/méret aránya. Ezen kívül csak a jobb internettel tudod csökkenteni a feltöltési időt.

2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
120 mb/s os netem van , ennél jobb nem igazán van :(
2015. nov. 21. 14:02
 3/5 Argloss ***** válasza:

Az inkább 120 mbit (~18MB). Ebből arra tippelek, hogy UPC neted van, ahol a 120 mbit-es csomagnál csak 10mbit a feltöltési sebesség. (~1MB)

A Digi-nek jobb csomagjai vannak. A legkisebb csomagban is 50mbit (~6MB) a feltöltési sebesség.

Bár kérdéses, hogy nálatok elérhető-e más szolgáltató, illetve, hogy mennyire tudják biztosítani a maximális sebességet.

2015. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallod, először is 40 perces videó??? Youtubeon vagy, 10 perc felett ki néz végig bármit? Másodszor meg ne nyafogj, rohadt gyorsan megy fel a videód, nekem 6 perces videót 3 óra feltölteni mert pocsék netem van, a tied hasít. Mit akarsz ennél gyorsabbat?:D
2016. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
k
2016. márc. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!