Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 vagy kalóz Avast...

Windows 10 vagy kalóz Avast okozhat drasztikus internetlassulást?

Figyelt kérdés

Nemrég raktam fel a win 10-et asztalira, és tesztelgetem milyen, mert ha elég jó akkor felpakolpom mindenhova.


Tegnap még nagyon jó volt (bár nem igazán használtam a netet, lehet hogy már akkor is ilyen volt...), de ma a 700 kb-os operát 2 óra alatt képtelen volt letölteni. (És a böngészők is extrém lassúak) Tegnap tettem fel a legfrissebb kalóz (ncore-os) avast-ot ,néha arról mondják ohgy lassít kicsit. Na de enyyire??


Torrent , ilyesmi nem ment közben.


Mindezalatt laptopon online játszottam, tehét a net jó.



2015. nov. 24. 08:46
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Az Avast valóban lassít egy kicsit a gépen (mérhető mértékben, főleg az internetet), bár én még csak tiszta (a gyártó honlapjáról letöltött, ingyenes, bár nem teljes funkciós) változatát használtam.

Az a veszélye az ilyen ki tudja honnét származó "herélt" programoknak, hogy sok esetben nem lehet tudni, mi van benne, aminek nem kellene benne lennie...

2015. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

... Ahogy a herélt programoknak, úgy a win 10-nek is megvannak a maga gyermekbetegségei. Bár a múlthetem azzal telt, hogy win 10-re up-olt gépeket formáztam. Konkrétan 4 gépet sikerült vele szétcseszni. Igaz, jellemzően nem a böngészéssel volt a gond.

Szerintem, hagyd a nyugibogyós kockákra az új verziókat, amig kijönnek a javítottak. Kapjon idegbajt más, amíg te használod a stabil rendszereket.

2015. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!