Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Két hete adta ki a MS a Win10-re az első nagyobb frissítéscsomagot, a száma 1511. Nekem még mindig nem elérhető, azt írja a Gépház, hogy a rendszer naprakész, nincs elérhető új frissítés. Eddig semmi baj nem volt, aktivált, jogtiszta 8.1 lett upgrade-elve a 10-re, rögtön akkor, mikor elérhetővé vált az új oprendszer, és azóta is stabilan megy minden. Csak ez nem látszik. Tudom, hogy nem biztos, hogy minden felhasználónak egyszerre és első nap jelenik meg, de nem tudom, hogy két hét után ez még mindig normálisnak mondható-e. Köszi előre is.
2015. nov. 26. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, hogy a rendszer naprakész, akkor már fent van a frissítés, ily egyszerű a dolog. Nem olyan látványos frissítésről van szó, pusztán nagy a marketingje, hiszen valamivel a minőséget helyettesíteni kell.
2015. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos viszont nincs fenn, mert a legutolsó frissítéseket november 11-én kapta a rendszer, akkor is csak az Office-hoz, meg pár apróság. Nem a 1511 számjelzésűt. Elhiszem, hogy csak a marketing volt nagy, de akkor se elérhető, és sajnos továbbra se tudom, nálam történt-e valami vagy majd egyszer csak befut.
2015. nov. 26. 01:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pár napja lehetett csak rá frissíteni. Valószínűleg ugyan az a helyzet, mint mikor 10-re lehetett. Vagyis más-más időpontokban lesz elérhető, hogy kevésbé terheljék le a szervereket.
2015. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyiss egy parancssort, írd be, hogy "winver", és nézd meg, mi a build szám.
2015. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2015. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


3. válaszoló: akkor egyelőre még nem aggódom. :)

4. válaszoló: mielőtt feltettem a kérdést, biztonság kedvéért megnéztem, aszerint se jött meg a frissítés.

5. válaszoló: nem Win 7-et vagy 8.1-et akarok Win10-re frissíteni, hanem Win10-re kiadott frissítésről beszéltem.

2015. nov. 26. 20:11
 7/7 anonim válasza:
Érdemes újból letölteni az egészet, ki is írhatod lemezre...
2015. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!