Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le lehet valahonnan tölteni...

Le lehet valahonnan tölteni régebbi drivert?

Figyelt kérdés
A legújabb driver,amire frissítettem nem támogatja a Skype-t és mindig összeomlik amikor elindítom. Vissza lehet tölteni az előző driverem? AMD-ről van szó.

2015. nov. 26. 16:15
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Csakúgy van esély, hogy beírod a keresőbe, és a találatok közül szemezgetsz, a verziószámokból következően a régebbiekből....vagy a videókártya CD-je ha megvan, az jó...
2015. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Az AMD oldalan keresd a megfelelo oprendszer kivalasztasa utan a jobb oldalon a 'Previous drivers' menut. Ott lesznek a regebbi verziok, oprendszer szerint.
2015. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régi helyett rakd fel a legújabb béta drivert, annak a changelogjában írják, hogy kijavították ezt a hibát.
2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,az AMD honlapján rajta kell lennie az aktuális és a régebbi verzióknak is,kiválasztod az egyik régebbi verziót,és menni fog mint az álom.
2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valójában tegnapelőtt töltöttem le a legújabb Beta drivert, de nem használt. Valaki ajánlotta, hogy ne frissítsem, hanem töröljem le a drivert és úgy rakjam rá a legújabbat. Ez beválhat?
2015. nov. 26. 17:14
 6/9 DjImipapa ***** válasza:
Nyilván jó lehet, mert ha nem teljesen távolítod el a gondot okozó részt, bezavarhat!:)
2015. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem lesz gond ha átmenetileg nincs driver a gépen? Nem tesz tönkre semmit?
2015. nov. 26. 18:57
 8/9 A kérdező kommentje:

És még annyi segítséget kérnék, hogy ez a jelenlegi legfrissebb?


[link]

2015. nov. 26. 19:32
 9/9 DjImipapa ***** válasza:
Baja nincs, kép lesz alapból is. Passz, hogy mi a legújabb.nekem catalyst-om lenne, nem frissítgetem sose....
2015. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!