Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes Videószerkesztő program?

Ingyenes Videószerkesztő program?

Figyelt kérdés

~Tudom, sokan feltették ezt a kérdést, de ez egy kicsit más lesz~ ; Szóval, Windows 7-re, Movie Makernél fejlettebb,de azért használható TELJESEN ingyenes VÍRUSTALAN programokat szeretnék. És pls ne linkelgessetek mert végig néztem az összes ilyen kérdést, és NINCS ilyen kérdésre válasz még. És amúgy azért kéne,mert a Movie Makert már nagyon unom, jobb videókat akarok csinálni...


Pl.June116 videóshoz hasonló videókat. De a Sony Vegast nem akarom letölteni, már letöltöttem apám gépén, és nem tudom használni sehoogy..


Jah, és kérlek ha van valakiben akkora fáradtság ; Az ingyenes letöltése linkjét is küldje el a válasza mellé ... Mivel én mindig a vírusosokat fogom ki :'D



2015. nov. 26. 17:36
 1/3 DjImipapa ***** válasza:

[link]

Elvileg az ingyenes részt kipróbáltam, de nemigen gátolt semmiben...hogy mi a különbség a buyed verzióval szemben, arra nem jöttem rá...:)

2015. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* Movie Maker: [link]

* Blender: [link]

* Virtualdub: [link]

Honosított változata: [link]

* Avidemux: [link]

* Lightworks: [link]

* VideoPad Free: [link]

* Debugmode Wax: [link]

* FFMPEG (mondjuk ez parancssoros, de egyszerűbb, automatizált folyamatokhoz jó lehet): [link]

2015. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nekem az a program jött be amit az első válaszoló írt ^^
2015. nov. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!