Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 - Hozzáférés...

Windows 10 - Hozzáférés megtagadva, fáljok nem elérhetőek, filmeket nem játsza le. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Számomra teljesen új a win10. Felkerült, és egy csomó dolog ledöbbent. Sok fájlt mozgatok, kezelek, ezért Total commandert használok. És a fele dolgokat nem nyitja meg... mondjuk sajátgépből se, szóval mindegy. Így a legelején, pendriveról akartam drivert telepíteni, nem indította el, mert hozzáférés megtagadva. Hiába vagyok admin, meg futtatom rendszergazda módba, semmi. Bezzeg ha ugyanazt a fájlt ugyanonnan letöltöm akkor feltelepíti. Van jópár filmem, azokból egy csomót nem játszik le, mert "nem elérhető" a fájl, nincs jogom hozzá. Olyan, mintha túl biztonságos akarna lenni a rendszer,és ami, úgymond külső helyről vagy más winről jön, azokat valami alapján válogatja, mert van filmet amit lejátszik, van amit nem. Valaki találkozott ilyennel már, vagy létezik erre megoldás?

2015. nov. 27. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

-ha az UAC-ot akarod lejjebb állítani azt itt tudod :

Tálcádon a nagyító /kereső,majd írd be hogy :uac


[link]

2015. nov. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a gond, az már a Vista óta a legelső lépéseim között van, hogy minimumra húzom. Már a defender is kivan kapcsolva, tűzfalat is kilöttem próbaként. A meghajtó tulajdonságaiba a Biztonság részben minden engedélyezve van írás-olvasás-törlés-módosítás és egyszerűen nem.
2015. nov. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!