Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztőt...

Csicsky kérdése:

Milyen videószerkesztőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A YouTubera szeretnék videókat feltenni, amiket videoszerkesztővel készítenék. Elsősorban képek sorozatából álló klipekről lenne szó. A kérdésem az lenne, hogy ha valami komolyabb minőséget szeretnék elérni, pl. 1280 x 720-as képfelbontást, akkor ehhez milyen videószerkesztőt ajánlanátok, ami elmegy az én gépemen is (Acer Extensa 5220, RAM: 2 GB, Windows XP Professional, Service Pack 3). Most jelenleg a Windows Movie Maker-t használom (Version 2.1.4026.0), de ennél maximum 856 x 480-as képfelbontást tudok beállítani.


Továbbá érdekelne, hogy milyen képfrekvenciát kíván meg a YouTube, ill. milyen további beállításokat, hogy lehetőleg minél jobb legyen az eredmény.



2015. nov. 27. 02:24
 1/8 DjImipapa ***** válasza:

Millen MovieMaker az? mert annak biz tudnia kellene jobbat is, kimentésnél van legalul a beállításoknál olyan, hogy egyéni, azt meg úgy lövöd be, ahogy akarod...

De itten egy más:

[link]

2015. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:

A Blender videószerkesztőjét. Nem tudom, a gépeden futna-e az aktuális verzió, de erre a célra nyugodtan használhatsz régebbit.

[link]

Régebbiek: [link]

Az összefűzés módjáról: [link]


Ami a YouTube-ot illeti:

[link]

2015. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a Filmora setupját, elindítottam, de nem tudta betölteni a teljes fájlt. Egy hibajelentést írt ki a betöltés közben és csak 97%-ra töltötte le, majd amikor indítani akartam, akkor megint egy újabb hibajelentés következett:


[link]


Úgy néz ki, hogy valami másikkal kell majd próbálkozni.

2015. nov. 27. 09:49
 4/8 DjImipapa ***** válasza:

Valami a gépeddel lehet, mert elvileg xp-re is jó....

priváton adok linket , itt nekem megy mindegyik verzió....:)

2015. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr.Bajuszkaa válasza:
Szerintem biztos is hogy a gépeddel van baj, mivel tesómnak XP a gépe és neki megy rajta a Filmora. :)
2015. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem megy, mert hiányos töltötte le a Filmórát. Hiába próbáltam egy másik helyről, ott is ugyanazt csinálta. Letöltötte a fájlok 97%-át, majd a letöltés leállt egy hibajelentéssel. Az így (hiányosan) letöltött Filmora nem is csoda, hogy nem indult el, hanem itt is hibajelentést adott.
2015. nov. 30. 17:10
 7/8 DjImipapa ***** válasza:
Google chrommal letölt itt mindent, ha ott leáll, az valami hiányosságra utal a gépen, sok letöltés áll meg? Bár mindegy, hisz megvan ugye már a teljes változat...:)
2015. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Filmorával nem fogok kísérletezni, mert ez nem töltődik le egészben. Lehet, hogy a géppel van a baj, de egyszerűbb, ha inkább valamilyen másikkal próbálkozok majd.
2015. nov. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!