Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl Stúdióban miért tűnt el...

Fl Stúdióban miért tűnt el hirtelen a hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több napja készítek egy zenét. Mai napon megnyitottam, és a dallam/dallamok-nak nincs hangja. A basszust, és a többit hallani, de a dallamokat nem. Mit állíthattam el? Kérlek segítsetek! Köszönöm!:)

2015. nov. 27. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy áthelyezted / kitörölted a hangot, vagy csak véletlenül kikapcsoltad vagy a patternen, vagy a masteren, mixeren. Nézd meg, mindenhol zöldet világít e
2015. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Mengneztem amit irtal, es nem sikerult megtalalni a problemat..:/ Zolden eg mindenhol minden lampa, de azt vettem eszre, hogy ahol az effekteket tudom rarakni egyes hangokra (zolden eg az osszes lampa), ott viszont az osszes effekt eltunt. Mintha nem raktam volna semmi effektet. A dallamokat pedig ugyan ugy az egesz dallal egy helyre mentettem, egyszerre irtam meg, nem volt soha kulon mentve. Igy nem ertem mi lehet a problema...:/ Akar meg kepet is kuldok, csak kerlek segits nekem!:) Koszonom elore is!
2015. nov. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!