Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Válaszolnátok nekem pár...

Kata424 kérdése:

Válaszolnátok nekem pár kérdésre az Alien Isolation-nel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy a játék marha jó, már negyedszerre játszom ki. Mivel nem vagyok nagyon jó angolos, ezeket a kérdéseket tőletek szeretném megérdeklődni:

- Hogyan kerültek az Alien-ek az űrállomásra?

-Lingard testéstéből kelt ki az első Alien? (Egy videoüzenet során beszél róla.) Ransom is közrejátszott ebben? (Őt is említi az üzenetben.)

-Taylor hogyan sérült meg?

-Hogyan hibásodtak meg az androidok?

-Marlow és a társai miért mentek vissza az űrhajó roncsához? A Weyland Yutani társaság utasította erre őket? Mi lett a csajjal, akinek ráugrott az arctámdó az arcára? (Azon kívül hogy meghalt, meg kikelt az Alien belőle. Volt valami kulcs fontosságú szerepe?)

-Leírnátok nekem bővebben, hogy ki volt Ransom és Hughes?

-Hogyan került a Nostromo fekete doboza a Sevastopol űrállomásra?

- Samuels mit próbált végrehajtani abban a masinában, mielőtt a szemünk láttára halt meg?

-Amandát a történet végén felszedik egy hajóval?(De szerintem erre igen a válasz.)

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. nov. 29. 13:57
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

latom te is Alien fanatikus vagy :D de jo lenne kiprobalni ezt a jatekot...

amugy azt mondjak mind rosszul sikerult amik ujabban alien ekrol keszultek jatekok

2015. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Drága barátom, nem tudom hány éves vagy, de az Aliens Colonial Marines lett szar játék nem az Alien Isolation... Mellesleg ez a játék lett 2014 egyik legjobb horrorjátéka.. Jobb is lesz ha kipróbálod.. ;)
2015. nov. 29. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még esetleg olvasod, akkor megpróbálok válaszolni.


1.) Az Anesidora legénységének az egyik tagja hozta az állomásra (mert belepetézett a facehugger) a space jockey-s terem alatt.

2.) Nem. Lingard kezelte azt az embert, akiben benne volt. Catherine Fosternek hívták amúgy.

3.) A robbanásban, még a játék elején.

4.) Az androidok nem meghibásodtak, hanem azt kapták utasításba a számítógéptől, hogy védjék meg a xenomorphot. Amikor az emberek meg akarták ölni a lényt, akkor az androidok elkezdték irtani az embereket, hogy így óvják meg.

5.) Mert azt hitték, hogy ezzel majd sok pénzt keresnek. Igen, az a nő vitte a Sevastopolra a xenomorphot.

6.) Ők a Sevastopolon tartózkodók közé tartoztak.

8.) Marlowék vitték oda.

9.) Ripleynek akart segíteni, feltörni a AI-t.

10.) Szerintem igen.

2016. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!