Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyek a legjobb 2D-s vector...

Melyek a legjobb 2D-s vector grafikus programok, amelyekben könnyen lehet rajzolni?

Figyelt kérdés

Engem olyan 2D-s vectorgrafikus program érdekelne mint a Solid edge, vagy az autocad, Inventor, stb..

De szerintetek melyik a legjobb, amelyikkel a leg egyszerűbb rajzolni?

Mert jelenleg solid edge 2d-t probálgatok, nem olyan rossz, de ha például betöltök egy képet és azt probálom meg átrajzolni(körberajzolni rajta a képet) a programba, nem megy olyan egyszerűen, mert pl ha a kézivel meghuzok egy ívet az ív mentén, nem mindig tartja azt meg, ha sok kiis darabból megtudom csinálni de az ugy bonyolult, és sokáig tart, ugyan ezt a műveletet például photoshopban ugye lasszó segítségével egyszerűen megoldható, valamint akár ha ott kézzel rajzolok valamit akkor az olyan is marad, a program nem változtat azon. Létezik ilyen program, amiben ugyna igy tudok rajzolni vektorosan is, és a végén dxf ben el is tudom menteni?

Valamint ugye ha megrajzolok egy rajzot majd utánna mégis változtatni szeretnék a méreten akkor minden egyes kis vonal méretét változtatni kell, de ezt egyszerre nem tudom megtenni, lehet hogy lehet csak én nem jöttem mégrá, vagy erre van olyan program amiben kijelölöm az összeset és egy szerrre változtatja az összes vonal méretét egyenes arányban?

Köszi



2015. nov. 29. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!