Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Csináltam egy rendszer-v...

HELP! Csináltam egy rendszer-visszaállítást, de nemsikerült és elveszett minden! Mit csináljak pls?

Figyelt kérdés
Kiírta, hogy a rendszer-visszaállító inicializálódik, majd percekkel később újraindult a gép. Bejelentkeztem, és azt az üzenetet kaptam, hogy a visszaállítás nemsikerült, mert vmilyen hozzáférés megtagadva. Na és a vicc az, hogy félig mégis visszaállította a gépet, de az asztalról eltünt szinte MINDEN! Volt egy txt-m minden jelszómmal és egyébb fontos dolgokkal és ELTÜNT! Volt vagy 5 darab visszaállítási pontom, de azok is eltüntek! Segitsetek pls nemtudom mitcsináljak!

2015. nov. 30. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
telepítsd fel a recuvát és futtasd. Célterületként az asztal legyen, hátha talál vmit. Ha minden visszaállítási pont eltűnt, úgy sokat nem lehet tenni.. Meg mondjuk fontos lett volna, hogy pontosan mi is akadályozta meg a visszaállítást.
2015. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtudom mi akadályozta, annyit tudtam még elkapni a hibaüzenetből, hogy c:/documents and settings/ és itt vmi hozzáférés megtagadva... de úgylátom ebből windows reinstall lessz :/
2015. nov. 30. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Fontos dolgokról 1 terrás külső vinyóra napi mentés, valami ingyenes szoftverrel, automatikusan. A windows meg úgy bolondozik ahogy akar...
2015. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!