Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretném be rootolni Samsung...

Szeretném be rootolni Samsung SMT113 Tab 3 lite táblagépemet de hiába néztem videókat vagy leírásokat nem értettem hogy kell . Csak azt nem értem, hogy gépet is használjak vagy nem muszály és lehet magába csak Androidon?

Figyelt kérdés

A Táblagép tulajdonságai:

Processzor: 4 magos

Processzor sebessége: 1.3 Ghz

Androidrendszer:Kitkat (4.4.4)

Memóriaméret: 1 Gb

Belsőmemória: 8 Gb

Ezekkel az appokkal próbálkoztam: Kingroot,Kingoroot,Kinguser



#root #Samsung SMT113 Tab 3 lite #Hogyan vagy mivel rootoljam?
2015. nov. 30. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy nezem, ez odinos lesz... Ha nem erted, hogy "kell-e a gep, vagy eleg csak az android" akkor inkabb keress valaki olyat, aki csinalt mar ilyet (hint: sarki gsm-es), mert bar a rootolos elegge egyszeru, de a flasheleses metodus nem valo abszolutt kezdok kezebe. :/

Vagy csak siman olvass utanna.

2015. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi és lehet hogy igazadvan hogy szakember kéne de ha valaki leírja lépésről lépésre hogy csak Androidon keresztül hogy kell csinálni azt megköszönném de tudom hogy biztos nem 1 letöltésből és pár gombnyomásból áll

Légyszi tudja valaki segítsen és köszönöm még egyszer hogy legalább foglalkoztatok a kérdésemmel

2015. nov. 30. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak androidon keresztul, pc nelkul azt a tabletet nem lehet rootolni, a leggyszerubb leiras meg itt:

[link]

van.

Pontrol pontra leirja, hogy mi kell, es hogyan, igazabol, teljesen egyszeru.

Valojaban nem bonyolultabb, mint a onclickroot, es tarsai, csak nem egy nagy "root!" gomb van a kozepen, hanem.... Hat, tobb.

2015. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! Nagyon sokat segítettél és keresztapám megis csinálta ez alapján
2015. dec. 1. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!