Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám visszavonni az...

Névtelenül nevű kérdése:

Hogyan tudnám visszavonni az ütemezett frissítés?

Figyelt kérdés

A windows 8 felajánlotta a 10-et 20-adjára. Sajnos most siettem, és véletlenül elfogadtam. Már nem tudtam visszacsinálni, mert nem adott rá lehetőséget. Az egyetlen válaszásom az volt, hogy a felajánlott legkésőbbi időpontot fogadtam el, ami 4 nap múlva lesz.

Azt kérdezném, hogy lehet ezt inaktiválni? Nem szeretném a 4 nap múlva automatikusan megtörténő frissítést. Volt már fent a 10, de videokártya driverproblémák voltak, nem kompatibilis a laptop a 10-el, ellentétben azzal amit a 10 állít a laptopról.

Hogy állítsam le ezt az automatikus folyamatot?

Köszönöm ha valaki segít.



2015. nov. 30. 22:08
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Keress egy nagy fájlt vagy egy olyan 2-4GB méretű könyvtárat a gépen, ami pár napja készült és nézz bele, ha megtalálod benne a telepítőfájlokat, töröld.

Amúgy meg ha el is indul a telepítés, úgyis kér, hogy fogadd el a licensz-feltételeket, tehát nem a hátad mögött kezd el frissítgetni. Akkor ha nemet nyomsz, nem fogja telepíteni.

2015. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vezélőpult vagy beállítások
2015. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Kínomban én is arra jutottam, hogy törlöm a win10 telepítő csomagot. Remélem jót töröltem, 2 GB volt. Meglátjuk.

Azt nem tudom, miért írja hogy kompatibilis, ha nem az. Üdv.

2015. dec. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!