Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint-ban hogy lehet a...

Powerpoint-ban hogy lehet a kepet hatterkepnek beallitani?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 22:17
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Melyik verzió?

2002 (XP)

2003

2007

2010

2013


Nagy általánosságban elmondható, hogy a Beszúrás menüpontban, illetve a Diatervezés-ben kell keresni.

2015. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi es win7-em van.
2015. dec. 1. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertem persze hogy csinalok egy keposszeallitast es azt a szamitogep hatterenek akarom beallitani majd pendrive-ra tenni es egy masik gepre is feltenni a kepet nem a powerpointot. Esetleg screenshot-al vagy ilyesmi...
2015. dec. 1. 18:31
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Nem tudom, hogy jól értem-e?


A PowerPointban akarsz elkészíteni egy kép összeállítást, majd azt akarod egy képként elmenteni?

Ráálsz a powerPoint szerkesztőben az adott diára, majd a szerkesztésben "Mindent kijelöl". Ezután jobb egérrel belekattintasz, majd "Mentés képként"

2015. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és nem a Windows, hanem a PowerPoint (vagyis az Office) verzióját kérdeztem...
2015. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!