Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítettem a win 7 op....

Frissítettem a win 7 op. Rendszert win 10-re és a HP szolgáltatóközpont nem működik a HP Deskjet F390 nyomtatómhoz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam töröltem újra telepítettem de semmi, a telepítő végén a termék konfigurációjánál mindig hibával végződik. Mitől lehet ez?

2015. dec. 1. 22:57
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Szükséged van neked arra? Próbálhatsz újabb driverpakkot letölteni, de saját tapasztalatom az, hogy a H csomagból (aminek ez is a része) csak a drivert meg a scant érdemes fölrakni. A szolgáltatáközpont, meg a toolbox, meg a help semmire se jó de annál több gond van velük.
2015. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Bármilyen meglepő, sok olyan program van, ami Win 7-en jó volt, Win 8-os már nem, hát még 10-en!


A HP segédprogramjaira és illesztőprogramjaira ez különösen jellemző.

Kell helyette olyan, ami Windows 10 kompatibilis. Ha minden igaz, amit ezen az oldalon találhatsz, az olyan:


[link]

2015. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!