Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet helyreállítani az...

Hogy lehet helyreállítani az eddig tökéletesen működő Google keresőt?

Figyelt kérdés
Évek óta használom a Google Chrome-mal, és eddig a Google browser kezdőképernyőjének jobb felső sarkában megjelent - egyebekkel együtt - egy mini kockákból álló fekete kocka alakú ikon. Rákattintva kinyíltak az "Alkalmazások". Innen be tudtam tölteni pl.: a "Fordítót". Most ez az ikon - az egyebekkel együtt - nem jelenik meg. Hogyan lehet visszavarázsolni?

2015. dec. 3. 06:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy az újratelepítés nem segített!
2015. dec. 3. 06:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Telepíts fel egy korábbi verziót.
2015. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Írd be a böngésződbe: google.hu

Meg fog jelenni.

2015. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ebben igazatok van, de valszeg rosszul tettem fel a kérdést. Arról van szó, hogy Chrome-ot használom és az "Új oldal" opcióba be van írva a Google kereső. Azaz, az indul, amikor új oldalt nyitok. Ennél nem jelenik meg az az ikon, holott korábban megjelent. Ezt szeretném helyreállítani, de sehogy sem sikerül... Ha vki tudná a megoldást igen megköszönném.
2015. dec. 3. 13:06
 5/7 Lajos54 ***** válasza:
Szerintem maga a Google változott meg. Én főleg Firefox-ot használok, és annál is ugyanez van egy ideje. Új oldalnál ott a Google keresőmező, de az az ikon nincs. Csak akkor, ha a Google oldalát nyitom meg.
2015. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vivaldi jobb van facebook mobil nézet panel jobb oldalon és Chrome 1el lemaradt verziójú (bár már volt vmikor egy frissítés)

de chrome store is működik

2015. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tulképp sikerült helyreállítani, de csak úgy, ha a teljes profilomat töröltem. Természetesen minden elveszett! Gratulálok Google Chrome! A büdös életben nem fogom még egyszer használni! Dugják fel maguknak!

Válaszaitokat köszönöm.

2015. dec. 5. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!