Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissíteni akarom a Windows...

Rizsaa kérdése:

Frissíteni akarom a Windows 8.1 re a laptopom. De valaki hibát ir ki! Mi lehet a baj? Hogy töltsem le, részletes segítséget várok

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 11:16
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Tiszta telepítést javaslok mondjuk pendriveról, rufus nevü programot meg a 8.1megfelelő verzióját kell beszerezni, progival létrehozni a bootolós pendrive ot, bootolni róla, telepítés, driverek felrakása (érdemes szintén a pendrivra másolni mert telepítés után lehet hogy se a vezetékes se a wifi drivert nem találja) szükséges programokat feltesz, Örül :)
2015. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj ez számomra eleg bonyolult 😃 Lany vagyok .. Nem ertek hozza 😊
2015. dec. 5. 11:23
 3/6 fersk ***** válasza:
52%
Hívj szakembert.
2015. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Bezzeg a szmájlikat elő tudod csalni a hozzászólásban! :D

Szerintem ha ennyire kínai, akkor ne állj neki, mert nem fog sikerülni (főleg nem normálisan beállítani). Kérj segítséget olyantól aki ért hozzá! (Ezalatt azt értem, hogy nem csak a next>next>finish megy neki..)

2015. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Ez nem nem függő, asszony simán összerakja a gépét darabokból pedig nem informatikus és nem is tanulta, de nem is kell mindenkinek értenie hozzá ezért vannak akik ebből pénzt csinálnak :)
2015. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert aztán a smiléhez igen nagy tudomány kell....:DD
2015. dec. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!