Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi tudok csinálni a fekete...

Bonanno kérdése:

Mi tudok csinálni a fekete képernyővel Metin2-nél, ha felhoztam tálcáról?

Figyelt kérdés

Ha leteszem tálcára bármelyik metint, akkor egy huzamosabb idő után elfeketedik a képernyő és nem tudok semmit tenni vele. Mit kell ilyenkor tenni?

Tudom sokaknál igy van, de nem mindenkinél, mert vannak, akik több óra vagy akár fél nap boltozás után be tudják zárni rendesen a boltot. :D

Előre is köszi!

Ja és a Metin egy sz*r játék komikkal kiméljetek, mert nagyon nem érdekel a véleménye az ilyeneknek!



2015. dec. 5. 15:15
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Metin egy nem tul jo jatek

hagyd abba

2015. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a metines krédéseknél miért jönnek ide az iylen emberek, akik nem segíteni akarnak, hanem a játékot szidják. Jó játék a metin, el lehet vele lenni. Nyilván nem a legjobb a grafikája, és nyilván vannak hibái, de ez mindegyik játékra igaz, különösen a több éves játékokra.



A boltnál mindig be fog sötétedni, főleg ha CH1-en árulsz tömegben. Maximum akkor nem sötétedik be, ha nem rakod le a tálcára. Ilyenkor tovább bírja, de az is segít, ha néha megmozgatod az egér kurzort jobbra-balra, kicsit forgatod a képet. Bizonyos időközönként a kép forgatással el lehet kerülni a fekete képernyőt, még tálca lerakás esetében is.

2015. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen én is birom az ilyen hulladék embereket... -.- xd

Pedig direkt oda is irtam, hogy kiméljenek az ilyenek :D

Amúgy köszi a tippeket :D

Csak az a gáz, ha úgy hagyom a boltot hajnalban és másnap meg zárhatom be feladatkezelővel :D

pedig szoktam látni olyat, hogy tovább van fent a boltja, mint nekem, de mikor kilép a boltjából egyből megy a rakihoz vagy megy nézegetni a boltokat.

Nem hiszem, hogy ők fent vannak egész hajnaltól reggelig és folyton mozgatják az egeret meg ilyesmi :D

2015. dec. 20. 04:26
 4/4 anonim válasza:

Szia! Egy jó internet kell hozzá, meg gép! Nálam volt már hogy 5 perc után feléledt a kép, a sötétedésből képfrissités segitségével leghetséges eltüntetni a sötét képet! Legjobb tip erre ha az egyik gyors gomba előre elkísztett teleport tekercset rakunk, és várunk míg portol, majd frissül akép, de lagg lesz az keményen! Ahogy feljebb említettem csúcs sebességű internet , és gépnél ilyen problémával nem igen fogsz találkozni! JA azt hozzá tenném fűgg attól is hogy a szerver budapesten van e vagy vidéken egy szerver teremben, mert ugye az internet hálózat kapacitása is befolyásolja a kapcsolatok, sebeségét, és minőségét! Külfőldön ahol nyilván sokkal előrébb haladott az internet, ott biztosan nem találkoznál ilyesmivel!

Magyarországnak kell még jó húsz év mire eljut arra aszintre de addigra már új generációs gépek lesznek ami a jelenlegit fogja duplán überelni!

Amíg a világ ilyen gazdasági rendszer alapon műkődik, sose fogjuk útólérni a fejlettebb országokat semmiben teszem azt internet hálózatban se, mert a telenornak, azaz a magyar telekomnak nincs kapacitása hogy fejleszze folyamatosan a hálózatót, ezért van hogy egyes területen invitel szolgáltatás van!(eladta neki, csőd elkerülés véget!) üdv!

2017. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!