Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent Photoshopban az...

Mit jelent Photoshopban az hogy "No pixels were selected"?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

kezdő vagyok photoshop terén és például ki szeretnék jelölni egy területet a lasszó eszközzel a képen és az a hibaüzenetet írja ki, hogy: No pixels were selected.


Ha csak 1 layerem van, rajta egy kép és biztosan a kép területén belül jelölök ki akkor is van hogy ezt írja.

Tudtok segíteni, hogy ez mért van?


(tudom google.. de utánakerestem és csak angol oldalak vannak és nem értem.. szóval kérlek mellőzzétek a "ez olyan mintha azt kérdeznéd mennyi 1+1" típusú hozzászólásokat, köszi)


2015. dec. 5. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomass pár képernyőmentést a helyzetről.
2015. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Engedélyezve is van az a réteg? Tényleg mutasd be, így elég nehéz elképzelni, mi lehet a baj.
2015. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Az első esetben, sikerült lasszóval kijelölnöm egy területet (zöld jelzés), de a második esetben már nem, arra dobta azt említett hibaüzenetet (piros jelzés).

2015. dec. 6. 11:13
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha csinálok a behúzott képből egy layert akkor is még fenn áll a probléma:


[link]

2015. dec. 6. 11:16
 5/8 A kérdező kommentje:
ha duplikálom a layert és azon dolgozom akkor is van hogy kiírja
2015. dec. 6. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Részemről passzolok :)
2015. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
Én is... Az első képen még látok egy lakatot a Background rétegen, de az esetleírás már ott se stimmel. Direkt ezért kerítettem egy Photoshopot, de nem sikerült reprodukálnom a hibát.
2015. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért nagyon szépen köszönöm, hogy megpróbáltatok segíteni :)
2015. dec. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!