Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az új Asus Freedos-os laptopom...

Simocross kérdése:

Az új Asus Freedos-os laptopomra nem tudok Op. Rendszert/Win7/ felrakni. A Biosban beállítottam honnan bootoljon, de semmi. Mindig ez a hiba üzenetet kapom: kepfeltoltes.hu/view/151206/20151205_213707_www.kepfeltoltes .hu_. Jpg Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezekbe a gépekbe már jövőbe látó modult is tesznek. Előre tudta, hogy nem fogsz tudni normálisan linkelni, és

1. kihasználta a lehetőséget,

2. így áll bosszút.

2015. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2015. dec. 6. 08:41
 3/9 Molyolo ***** válasza:
Nálam még sima nem volt de gondolom fel kell menni a gyártói oldalra és leszedni azt a biost és felrakni amit telepíteni akarsz.Restart és akkor és utána állítgatni miről bootoljon.
2015. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már leszedtem a bios frissítést,de nem tudom hogyan kell frissíteni.
2015. dec. 6. 09:14
 5/9 Tengor ***** válasza:

Ezt a telepítőt használtad már másik gépben?

Manapság boldog-boldogtalan észnélkül BIOS-t frissít. Mielőtt nekikezdesz legalább nézd meg, hogy a frissebb BIOS mire való!

2015. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Molyolo ***** válasza:
2015. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Molyolo:

Csak az a gáz, hogy a Lapokokba nincs olyan fullos BIOS, mint az asztali alaplapoknál, amit a videóba mutatnak. Így BIOS -ból sem lehet frissíteni (csakis Windows alól).

Ezen kívül nem szoktak olyan fatális hibával kiadni egy BIOS -t (főleg laptopoknál ami egy kötöttebb konfig), hogy már egy Windows telepítés is kék halállal kezdődjön.


Kérdező:

Az új Asus laptopok már régóta nem támogatják a Windows 7 -et, eleve drivert sem fogsz találni hozzá a mellékelt DVD -n vagy a hivatalos honlapon.

Telepíts Windows 8.1/10 rendszert és megoldódik a problémád.

2015. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm P.O.C.!

Ez volt a baj,a Win8.1 Pro települ minden probléma nélkül. :)

2015. dec. 6. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Én feltudtam rá tenni, csak aztán meg Irql_not_less_or_equal kékhalált kaptam naponta 2x biztos. Sok oldalon azt írják, hogy a nem megfelelő driverek tudják ezt okozni. Vagy hardware. De egy vatta új laptopnál egyelőre szeretném kizárni a gyári selejt eshetőséget.


Most én is Win 8.1-gyel tesztelem a dolgokat, mert volt egy olyan érzésem, hogy nem szereti a Win 7-et. Driver sincs hozzá az Asus oldalán. A telepítő lemezen is inkább Win 8-as driverek vannak, elvétve akad 1-2 Win 7-es.


Hát ez van, "haladni kell a korral". Sajnálom, mert szerettem a Windows 7-et, szerintem az egyik legjobb OP rendszer.

2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!